Správa profilu na Instagramu

Cena této služby závisí na individuálních potřebách vaší značky. Ale nebojte, z kůže vás rozhodně nesedřeme.
Kdo není na Instagramu, jako by nebyl. A pro značky to platí dvojnásob. Ovšem nejde jen
o to na této síti být, ale především v ní umět chodit
Instagram je v současnosti jedna z nejprogresivnějších sociálních sítí. A s tím, jak se platforma vyvíjí, roste i počet jejích uživatelů. Celosvětově je to už více než miliarda. Více než miliarda potenciálních zákazníků!

Abyste mohli na Instagramu zaujmout a následně vydělávat, je potřeba ovládnout jeho algoritmus. A to my umíme naprosto skvěle. Máme pod palcem všechny trendy a znalosti, díky kterým Instagram ovládáme levou zadní. A vy je můžete mít také.
Víte, jak dlouho udrží průměrný uživatel Instagramu pozornost u jednoho příspěvku? 2 vteřiny. Jak zaujmout ve dvou vteřinách? Nechte to na Socialmindu
Nejdůležitějším prvkem na Instagramu je naprosto perfektní vizuál. A přesně takové my tvoříme pro přední české i zahraniční značky.
Pojďte do toho s námi
Na Instagramu dokážeme naprosto vše – od poutavých Reels, která sbírají statisíce shlédnutí, přes nádherné Carousely po prodejní Stories
Že jste nějakému z těchto slov nerozuměli? Potom je načase svěřit váš Instagram nám
“To si zvládnu nafotit a natočit sám” A zvládnete si pak video upravit, napsat poutavé copy, zvolit správné hashtagy a příspěvek propagovat? V Socialmind víme, že ve dvou se to lépe táhne, ale ještě lépe se to táhne s celým týmem lidí, kteří přesně ví, co dělají. A věřte nám, komunikace na Instagramu tým opravdu vyžaduje. Tedy… Ta kvalitní.
Správu vašeho instagramového profilu si vezmeme na starost se vším všudy
Založení a propojení s Facebook Business Managerem je samozřejmostí. Dále nastavíme správný vizuál profilu tak, aby korespondoval s vizí vaší značky. Vymyslíme perfektně vyladěný obsah, který vás odliší od konkurence a zaujme vaši cílovou skupinu. Postaráme se i o vaše fanoušky, se kterými budeme na denní bází komunikovat a tvořit tak loajální komunitu.

A v neposlední řadě nastavíme reklamu tak, aby přesně zasáhla vaši cílovou skupinu. S námi máte jistotu, že vaše peníze nebudou nikdy utraceny zbytečně.
Pojďte do toho s námi
Proč do toho jít s námi?
Máme za sebou roky zkušeností v oboru. Víme, co funguje, a ještě lépe víme, co nefunguje.
Náš tým se skládá z opravdových profíku, kteří pracovali (a stále pracují) na profilech předních českých i zahraničních značek. Díky širokému portfoliu klientů máme zkušenosti ze všech B2B i B2C segmentů. Vždy tak víme, jak komunikaci na Facebooku nastavit tak, aby přesně splňovala vaše požadavky.
Zároveň vám zajistíme komplexní analýzu současného stavu vaší stránky (pokud ji tedy máte) a také vaší konkurence. Výsledky pak spojíme s vizí vaší značky a naším know-how. Co tímhle spojením vznikne? Spolupráce vašich snů a výsledky, o kterých se vám naopak ani nesnilo.
Co to znamená pro vás?
Budete mít jistotu, že o vaši instagramovou stránku je dobře postaráno.
Obsah bude vždy v souladu s tím, jaké cíle pro svou značku máte, zároveň si však nemusíte lámat hlavu s vymýšlením obsahu, sledováním trendů a složitým nastavováním reklamy. Víme, že čas jsou peníze, a pochybujeme, že ho chcete investovat právě do péče o instagramovou stránku.

Do našeho týmu patří grafici, copywriteři, social media manažeři, ale i specialisté na reklamu. Právě ti zajistí, že vaše investice do reklamy se vám vrátí. A ne jednou.
Zajistíme pro vás:
Komplexní správu instagramové stránky od jejího založení po přidávání příspěvků a komunikaci s fanoušky
Správné nastavení všech reklamních kampaní tak, aby přesně splňovaly vaše cíle
Pravidelnou komunikaci s vámi a reporting, ze kterého vždy zjistíte, jak si stránka vede
Dohlédneme na hladký průběh celé kampaně.
Neustálou optimalizaci a zlepšování stránky
01
02
03
05
04
Služeb, které vám v oblasti marketingu na sociálních sítích můžeme nabídnout, je mnohem více
Máte o některou z nich zájem nebo jen chcete zjistit více? Neváhejte nás kontaktovat!
Jdeme na to!
Naším cílem je dosáhnout co největšího efektu za optimální cenu.
Chápeme, že každá firma má své specifické potřeby a cíle. Proto je i cena této služby přizpůsobena právě vám. Sjednává se individuálně a zohledňuje faktory jako je současný stav vaší stránky a očekávané výsledky.
Pokud stále váháte, mrkněte na naše spokojené klienty:
Made by Designmind

Twisto

Fintech služba

Dinopark

Zábavní park

Socialmind

SMM agentura

Babiččina Volba

Výrobce mouky