Strategie prezentace na sociálních sítích

Cena této služby závisí na individuálních potřebách vaší značky. Ale nebojte, z kůže vás rozhodně nesedřeme.
Chcete vaši značku vylepšit a zviditelnit na sociálních sítích? Pokud ano, prvním krokem k úspěchu je vytvoření správné strategie
Tato strategie je klíčová pro dosažení vašich cílů a její správné nastavení je alfou a omegou celé vaší prezence na sociálních sítích. Nicméně, připravit strategii, která bude fungovat a bude dlouhodobě udržitelná, není jednoduchý úkol.
V Socialmind si uvědomujeme, že ve dvou se to lépe táhne, ale ještě lépe se to táhne s týmem lidí, kteří přesně ví, co dělají
Proto vám nabízíme spolupráci s týmem zkušených profesionálů, kteří vám pomohou vytvořit kvalitní a propracovanou strategii, která bude ušita na míru potřebám vaší značky a vašim cílům.
Říkáte si, že strategii přeci nepotřebujete, že se to “nějak zvládne”?
Dovolíme si vás vyvést z omylu
Strategie na sociálních sítích vám pomůže hned v několik ohledech:
Zjistíte díky ní současný stav vašich sociálních sítí. Co nefunguje, co je potřeba změnit, proč vám sociální sítě nepřinášejí výsledky.
Získáte skvělý vhled do konkurence a zjistíte, jak se od ní odlišit, jak být (nej)lepší.
Budete mít dlouhodobý plán, který vám usnadní dosažení všech vašich cílů.
Identifikujete, v čem jste jedineční a jak tyto silné stránky na sociálních sítích využít a přetavit je ve výdělek.
Poznáte, co vám konkrétní platformy přinesou.
Proč chtít strategii
právě od nás?
Naším cílem je poskytnout vám strategii, která bude přesně odpovídat vašim potřebám a cílům. Chceme, aby vaše značka na sociálních sítích vynikla a dosáhla co nejlepších výsledků.
Pojďte do toho s námi
Pokud se na nás obrátíte, můžete očekávat, že vám poskytneme kompletní službu, která vás provede celým procesem.
Co všechno strategie obsahuje?
02
Podrobná analýza konkurence
Další důležitou součástí naší služby je podrobná analýza konkurence. Díky ní získáte skvělý vhled do toho, jak se odlišit od konkurence a jak vyniknout na sociálních sítích. Zjistíte, jaké strategie a trendy jsou v daném odvětví úspěšné a jak je využít pro svůj prospěch.
03
Identifikace vašich USP
04
USP, neboli unique selling point, je to, co vás odlišuje od konkurence. Díky předchozímu kroku, kterým je právě analýza konkurence, dokážeme určit, čím vaše značka vyniká. To bude odrazovým můstkem pro všechnu další komunikaci na sociálních sítích.
Jasně stanovená KPIs
Konkrétně nastavené KPIs (Key Performance Indicators) jsou další důležitou součástí naší služby. Tyto KPIs vám pomohou dosáhnout vašich cílů a zlepšit výkonnost vaší značky na sociálních sítích. Naše KPIs jsou vždy přizpůsobeny vašim potřebám a cílům a jsou jasně definovány tak, aby bylo snadné sledovat vývoj vaší značky na sociálních sítích.
05
Určení cílové skupiny
Kdo je vaše cílová skupina? Víme, že nejraději byste řekli všichni. Ale to je pravda jen u velmi malého vzorku firem. Každá značka cílí na potřeby a bolesti specifické skupiny lidí. My vám ji pomůžeme určit a popsat. Díky tomu pak můžeme správně zvolit obsah, tonalitu a v neposlední řadě i nastavení reklamy.
06
Strategii nastavení reklamy
Bez reklamy se v dnešní době prostě neobejdete a její správné nastavení je pro úspěšnou strategii na sociálních sítích naprosto klíčové. Náš tým specialistů přesně určí, kam by měly vaše peníze putovat, aby co nejpřesněji zasáhly vaši cílovou skupinu. Určíme si konkrétní cíl, který od působení na sociálních sítích chcete, a spojením vytříbeného obsahu a perfektně nastavené reklamy ho dosáhneme. Vy tak získáte jistotu, že se vám všechny vaše investice vrátí.
01
07
09
10
11
08
Selekce správných platforem
Plánování publikace obsahu
Nastavení tónu komunikace s fanoušky
Rozvržení rozpočtu
Plán tvorby obsahu pro vaši cílovou skupinu
Analýza současného stavu vašich sociálních sítí
Není pravidlem, že každá značka musí být na všech sociálních sítích. My vám pomůžeme vybrat ty, na kterých se nachází vaše cílová skupina, a do kterých se vám vyplatí investovat. Díky našim znalostem napříč všemi platformami, jako je Instagram, Facebook, YouTube, TikTok, Linkedin a další, o kterých jste možná ani neslyšeli, přesně víme, která je pro vás tou pravou. Zkrátka nejdeme váš perfect match!
Správné plánování publikace obsahu a využití správných hashtagů jsou klíčové pro zvýšení dosahu vašeho obsahu. Proto je součástí naší služby také pečlivé plánování a sledování výkonu příspěvků. Zároveň budeme obsah pravidelně optimalizovat a přizpůsobovat současným trendům, aby vaše značka vždy byla up to date a odlišila se tak od konkurence. Nikdo přeci nechce být pozadu, obzvláště v prostředí, které se mění tak dynamicky jako právě sociální sítě.
Komunikace s fanoušky je důležitou součástí prezentace vaší značky na sociálních sítích. Lovebrand totiž tvoří komunita. A co je lepší, než zákazník, který se vrací a doporučuje vaše produkty svým známým? Proto je součástí naší služby i nastavení tónu komunikace s fanoušky. Tento tón bude přizpůsoben vaší značce a komunikaci s fanoušky nastavíme tak, aby se cítili vítáni a důležití pro vaši značku.
Poslední důležitou součástí naší služby je rozvržení rozpočtu. Díky němu přesně uvidíte, kam vaše peníze půjdou a jaký bude výsledek vašeho investování.
Pokud se rozhodnete pro naši službu, můžete očekávat kompletní podporu během celého procesu. Jsme tu pro vás a chceme, aby vaše značka dosáhla co nejlepších výsledků.
Obsah je důležitou součástí všech sociálních sítí. Proto je součástí naší služby i plán tvorby obsahu pro vaši cílovou skupinu. Tento obsah bude laděn na míru vaší značce a bude obsahovat informativní příspěvky, kreativní vizuály a videa. Víme, který obsah funguje na které sítí. Také víme, jak zasáhnout konkrétní cílové skupiny. A všechny tyto znalosti přetavíme v úspěch vaší značky.
01
Jednou z klíčových součástí naší služby je analýza současného stavu vašich sociálních sítí. Díky této analýze zjistíte, co nefunguje, co je potřeba změnit a jaké kroky je potřeba podniknout, aby vaše značka dosáhla co nejlepších výsledků. Naše analýza zahrnuje například stav vašeho publika (například jak (ne)aktivní je), interakce s vaším obsahem, způsob komunikace s vaší cílovou skupinou a mnoho dalšího.
Proč svěřit vaše “socky”
do naší péče?
Jsme agentura, která se na toto odvětví specializuje.
Průměr nám nestačí a vy tak můžete mít jistotu, že všechny vaše požadavky vždy splníme na 110 %.
V našem týmu najdete odborníky nejen na vytvoření perfektní strategie, ale i na její následnou exekuci. Víme, jak má správná prezence na sociálních sítích vypadat a také si uvědomujeme její přesah do dalších odvětví marketingu, jako je SEO, PPC a další.
V našem týmu vládne silná synergie mezi všemi odvětvími marketingu na sociálních sítí, a to od kreativců až po specialisty na reklamu. Máte tak jistotu, že vše poběží hladce a všechny služby, které potřebujete, najdete pod jednou střechou.
Služeb, které vám v oblasti marketingu na sociálních sítích můžeme nabídnout, je mnohem více
Máte o některou z nich zájem nebo jen chcete zjistit více? Neváhejte nás kontaktovat!
Jdeme na to!
Naším cílem je dosáhnout co největšího efektu za optimální cenu.
Chápeme, že každá firma má své specifické potřeby a cíle. Proto je i cena této služby přizpůsobena právě vám. Sjednává se individuálně a zohledňuje faktory jako je současný stav vaší stránky a očekávané výsledky.
Made by Designmind