Správa Facebook stránky

Cena této služby závisí na individuálních potřebách vaší značky. Ale nebojte, z kůže vás rozhodně nesedřeme.
Facebook is not dead!
Sociální sítě představují naprosto stěžejní součást marketingu pro každou značku a Facebook stále patří mezi ty, kde lze zasáhnout vaši cílovou skupinu,
a to v opravdu vysoké míře
Facebook je stále využívaný pro sdílení a vyhledávání informací, komunikaci a čerpání inspirace. Nahodilým přidáváním příspěvků však těžko dosáhnete vašich cílů. A proto jsme tu my.
Pojďte do toho s námi
Chcete vaši značku vylepšit a zviditelnit na sociálních sítích? Pokud ano, prvním krokem k úspěchu je vytvoření správné strategie
Tato strategie je klíčová pro dosažení vašich cílů a její správné nastavení je alfou a omegou celé vaší prezence na sociálních sítích. Nicméně, připravit strategii, která bude fungovat a bude dlouhodobě udržitelná, není jednoduchý úkol.
V Socialmind si uvědomujeme, že ve dvou se to lépe táhne, ale ještě lépe se to táhne s týmem lidí, kteří přesně ví, co dělají
Proto vám nabízíme spolupráci s týmem zkušených profesionálů, kteří vám pomohou vytvořit kvalitní a propracovanou strategii, která bude ušita na míru potřebám vaší značky a vašim cílům.
Komunikaci na Facebooku, stejně jako na každé jiné platformě, je potřeba správně nastavit.
To nelze zajistit bez pořádné dávky know-how, expertízy a roků zkušeností. Kromě založení stránky, správně zvolených příspěvků a správného nastavení celého profilu je potřeba myslet i na nesmírně důležitou složku každé značky, která chce mít správně nastavenou komunikaci na Facebooku – Facebook Ads.
Zdá se to jako nadlidský úkol, ale pro nás je to hračka. Proč? Sociálními sítěmi totiž žijeme. Náš tým specialistů s dlouholetými zkušenostmi je tu proto, abyste z komunikace na Facebooku vytěžili maximum.
“Proč bych měl chtít komunikovat na Facebooku? Není to ztráta času?” Není. Pojďme si říct proč:
01
02
Facebook má v České republice stále největší uživatelskou základnu. Co to znamená pro vás? Více potenciálních zákazníků!
04
03
Budování komunity a tím pádem i lovebrandu je na Facebooku hračka. A co je lepší než zákazník, který se vrací?
Je váš produkt specifický? Zacílení na konkrétní skupinu lidí je něco, co jde na Facebooku velmi snadno. Vaše peníze tak nebudete utrácet zbytečně.
Díky propojení Facebooku s Instagramem máte možnost oslovit ještě větší publikum.
Tak co, stále vám to přijde jako ztráta času?
V Socialmind víme, že ve dvou se to lépe táhne, ale ještě lépe se to táhne s celým týmem lidí, kteří přesně ví, co dělají. A věřte nám, komunikace na Facebooku tým opravdu vyžaduje. Tedy… Ta kvalitní.
Pojďte do toho s námi
Přibližně 6 milionů. Tolik lidí na Facebooku čeká, až je oslovíte s vaším produktem.
Proč do toho jít s námi?
Máme za sebou roky zkušeností v oboru. Víme, co funguje, a ještě lépe víme, co nefunguje.
Náš tým se skládá z opravdových profíku, kteří pracovali (a stále pracují) na profilech předních českých i zahraničních značek. Díky širokému portfoliu klientů máme zkušenosti ze všech B2B i B2C segmentů. Vždy tak víme, jak komunikaci na Facebooku nastavit tak, aby přesně splňovala vaše požadavky.
Zároveň vám zajistíme komplexní analýzu současného stavu vaší stránky (pokud ji tedy máte) a také vaší konkurence. Výsledky pak spojíme s vizí vaší značky a naším know-how. Co tímhle spojením vznikne? Spolupráce vašich snů a výsledky, o kterých se vám naopak ani nesnilo.
Co to znamená pro vás?
Budete mít jistotu, že o vaši facebookovou stránku je dobře postaráno.
Obsah bude vždy v souladu s tím, jaké cíle pro svou značku máte, zároveň si však nemusíte lámat hlavu s vymýšlením obsahu, sledováním trendů a složitým nastavováním reklamy. Víme, že čas jsou peníze, a pochybujeme, že ho chcete investovat právě do péče o facebookovou stránku.

Do našeho týmu patří grafici, copywriteři, social media manažeři, ale i specialisté na reklamu. Právě ti zajistí, že vaše investice do reklamy se vám vrátí. A ne jednou.
Zajistíme pro vás:
Komplexní správu facebookové stránky od jejího založení po přidávání příspěvků a komunikaci s fanoušky
Správné nastavení všech reklamních kampaní tak, aby přesně splňovaly vaše cíle
Pravidelnou komunikaci s vámi a reporting, ze kterého vždy zjistíte, jak si stránka vede
Dohlédneme na hladký průběh celé kampaně.
Neustálou optimalizaci a zlepšování stránky
01
02
03
05
04
Služeb, které vám v oblasti marketingu na sociálních sítích můžeme nabídnout, je mnohem více
Máte o některou z nich zájem nebo jen chcete zjistit více? Neváhejte nás kontaktovat!
Jdeme na to!
Naším cílem je dosáhnout co největšího efektu za optimální cenu.
Chápeme, že každá firma má své specifické potřeby a cíle. Proto je i cena této služby přizpůsobena právě vám. Sjednává se individuálně a zohledňuje faktory jako je současný stav vaší stránky a očekávané výsledky.
Made by Designmind