Český Mlynář

Aktivační kampaň pro největšího výrobce prémiové mouky v Česku

banner
  • Úkol

    Lokální výrobce nás požádal provést redesign staré ilustrace a produktového obalu jednoho z nejprodávanějších druhů mouky v ČR.
  • Řešení

    Abychom se dopracovali k našemu cíli, bylo potřeba projít několika fázemi náčrtů. V úzké spolupráci s klientem jsme vypracovali několik návrhů, ze kterých jsme vybrali nejzdařilejší kreace.
banner

Náčrty

Ani jeden detail nesměl uniknout pozornosti; od pečlivé vypracované kostry až po jednotlivé prvky oděvu — mlynář měl znázorňovat hodnoty poctivého řemesla.
banner banner
banner banner

Elementy

Nová kresba mlynáře byla však pouze částí naší práce. Vytvořili jsme desítky ilustrací, které symbolizují dlouhodobou tradici, kterou značka Český Mlynář má za sebou.
banner banner
banner banner
banner

Balení

Kombinací vytvořených prvků jsme docílili čistého a snadno rozpoznatelného obalu, který respektuje původní design důvěryhodně známý spotřebitelům. Obal prošel několika fázemi kvalitativních a kvantitativních výzkumů, aby obstál při kontaktu s trhem.
banner

Objednejte se na konzultaci a pomůžeme prodávat i vám

Pomohli jsme už desítkám klientům získat nové zákazníky v on-line. Vystavíme vám strategii na míru a výsledky dodáme na klíč. Objednat se banner

Prohlédněte si další projekty